SAĞLIK HİZMETLERİ

TIBBİ HİZMETLER

line icon

Kardiyoloji alanında uzman ekibimizle siz değerli hastalarımızın her zaman hizmetindeyiz.
Kalp damar sağlığı hakkında verdiğimiz tıbbi hizmetleri inceleyin.

circle icon

Abdominal Aort Anevrizmasının Endovasküler Onarımı

Abdominal aort anevrizmalarında endovasküler tamir (EVAR) son yıllarda oldukça önem kazanmış bir tedavi yöntemidir. Detaylı bilgi için hemen bir mail ile bana ulaşabilirsiniz.

circle icon

Koroner Arter Hastalıklarını Görüntülemede Efor Testi

Bu alanda nükleer kardiyoloji yöntemleri ile kalp kasının kanlanma ve kasılma durumu incelenmektedir. Bu yöntemler koroner denen damarlarda önemli bir daralma olup olmadığını ortaya çıkarmak için kullanılmaktadır.

circle icon

Ambulatuvar Kardiyak İzleme

Hastanın yaşadığı sorunların devamlılığı ve tedavi yöntemi için izlenilen prosedür. Kan basıncında ki dönüşümleri, doğru tedavi ve hastalık tanısı için incelenir. Ayrıca devam eden tedaviler için çözümler sunar.

circle icon

Geçici Kalp Pili

Kalp atışlarının aşırı yavaşlaması halinde hastanın normal yaşamını sürdürebilmesi için gerekli kalp atış hızını sağlamak üzere vücuda yerleştirilen kalp pilleri operasyonudur.

circle icon

Tıbbi Danışmanlık

Kardiyoloji başta olmak üzere, sağlık sorunlarınızın çözümü için her daim danışmanlık hizmetini talep edebilirsiniz. Kardiyoloji alanında ki danışmanlık hizmetleri için hemen bana ulaşın.

Yaşadığınız sağlık sorunları başta olmak üzere, talep ettiğiniz her konuda bana ulaşabilirsiniz. Lütfen ulaşmak istediğiniz konuyla ilgili bana bir mail atın.

dr.msaglam@hotmail.com

Hızlıca web sitemizde ki içerikleri ulaşabilirsiniz. Gitmek istediğiniz linki tıklayın

Daha iyi bir sağlık hizmeti sunmak için durmadan çalışıyoruz. İhtiyacınız olan tıbbi hizmetler için bana her zaman mail atabilirsiniz.

Parçası ve üyesi olmaktan grur duyduğum kuruluşlar “Türk Radyoloji Derneği” ve “Türk Tabipler Birliği”dir.