HASTA YORUMLARI

Meh…. Cab….

24 Temmuz 2019

Elit morbi scelerisque cras a habitant amet vestibulum mattis varius vivamus interdum a dignissim tristique a urna aptent interdum enim condimentum pharetra sapien varius condimentum arcu a vulputate. A aliquam vitae mus adipiscing inceptos donec placerat adipiscing senectus scelerisque pretium suscipit montes condimentum hendrerit iaculis ad vestibulum sociis. In rhoncus suspendisse odio a luctus vestibulum dictumst suspendisse sed mi dolor egestas vel justo varius a a convallis in orci facilisi accumsan egestas metus netus consectetur lacus cras. Parturient penatibus aptent a quisque a ullamcorper primis a per nunc lobortis nulla id suspendisse vel auctor risus a habitasse. Ut ultrices sem sit at dictum justo imperdiet mauris hendrerit facilisis posuere etiam scelerisque maecenas a a torquent

Sizde Yorumunuzu Gönderin

Prof. Dr. Mustafa Sağlam için yapmak istediğiniz yorumlar için aşağıda ki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Yaşadığınız sağlık sorunları başta olmak üzere, talep ettiğiniz her konuda bana ulaşabilirsiniz. Lütfen ulaşmak istediğiniz konuyla ilgili bana bir mail atın.

dr.msaglam@hotmail.com

Hızlıca web sitemizde ki içerikleri ulaşabilirsiniz. Gitmek istediğiniz linki tıklayın

Daha iyi bir sağlık hizmeti sunmak için durmadan çalışıyoruz. İhtiyacınız olan tıbbi hizmetler için bana her zaman mail atabilirsiniz.

Parçası ve üyesi olmaktan grur duyduğum kuruluşlar “Türk Radyoloji Derneği” ve “Türk Tabipler Birliği”dir.