HAKKIMDA

Prof. Dr. Mustafa SAĞLAM

line icon

1994 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olan Prof. Dr. Mustafa Sağlam, ihtisasını Koşuyolu Kalp Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tamamlamıştır.

Abdominal Aort Anevrizmasının Endovasküler Onarımı, Koroner Arter Hastalıklarını Görüntülemede Efor Testi, Ambulatuvar Kardiyak İzleme, Balon Valvüloplasti Holter İzlemi,Geçici Kalp Pili alanlarında bir çok çalışması bulunmaktadır.

Mesleki kariyerine 2016 yılından itibaren Hisar Hospital İnterconinental Kardiyoloji Bölüm Başkanı olarak devam etmektedir.

Eğitim Geçmişi

line icon

Tıp Fakültesi: Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi 1994 Uzmanlık: Koşuyolu Kalp Eğitim ve Araştırma Hastanesi 2000 Doçentlik: Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Profesörlük: 2013

radyoloji resim

» Eğitim ve Çalıştığım Kurumlar

white line icon

Emsey Hastanesi 2012 – 2016
Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi 2003 – 2012
Ünye Devlet Hastnesi 2000 – 2003
Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi 1996 – 2000
İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Radyoloji ABD 1995 – 1996

Yaşadığınız sağlık sorunları başta olmak üzere, talep ettiğiniz her konuda bana ulaşabilirsiniz. Lütfen ulaşmak istediğiniz konuyla ilgili bana bir mail atın.

dr.msaglam@hotmail.com

Hızlıca web sitemizde ki içerikleri ulaşabilirsiniz. Gitmek istediğiniz linki tıklayın

Daha iyi bir sağlık hizmeti sunmak için durmadan çalışıyoruz. İhtiyacınız olan tıbbi hizmetler için bana her zaman mail atabilirsiniz.

Parçası ve üyesi olmaktan grur duyduğum kuruluşlar “Türk Radyoloji Derneği” ve “Türk Tabipler Birliği”dir.